Juvelierizstrādājumu fotografēšana

juvilierizstradajumu_foto_produktu_foto

Kopš seniem laikiem īpaša nozīme ir juvelierizstrādājumiem. Gandrīz katra sieviete iekāro kādu rotaslietu. Tās var būt zelta un sudraba rotaslietas, piemēram, zelta gredzeni vai rotaslietas ar briljantiem, zelta auskari. Bet ticīgie cilvēki arī nēsā kaklā zelta un sudraba krustiņus vai ikonas, tur mājās svētbildes.

Tāpēc arī Latvijā no veikaliem tik bieži sastopams ir juvelieru veikals. Gandrīz katrā pilsētā ir nopērkamas rotaslietas vismaz vienā vai pat vairākos juvelierizstrādājumu veikalos. Šis bizness ir ļoti populārs un ienesīgs un bieži vien papildus tam, ka ir pieejams plašs juvelierizstrādājumu klāsts, šo veikalu pakalpojumu klāstā ir arī juvelierizstrādājumu remonts un uzpirkšana.

Mūsdienās, lai veiksmīgi darbotos tirdzniecības pasaulē svarīgi ir būt redzamam un atpazīstamam, jo potenciālajos klientos tas ievieš lielāku uzticību daudzo konkurentu vidū.  Ja Jūsu uzņēmumam ir mājas lapa un pārdodiet savus izstrādājumus arī internetā, tad viena no svarīgākajām lietām, lai veiksmīgi darbotos ir Jūsu produktu fotogrāfijas.  Veidojot biznesu internetā ir jāsaprot, ka fotogrāfija ir pats svarīgākais un vienīgais vizuālās informācijas nesējs no kā potenciālais klients gūs iespaidus, priekšstatu par Jūsu precēm ko pārdodat un arī uzņēmumu.

Interneta vidē tieši fotogrāfija ir visefektīgākais līdzeklis ar ko ieinteresēt klientus. Tieši kvalitatīvas juvelierizstradajumu_fotografesanafotogrāfijas ar Jūsu juvelierizstrādājumiem spēs izcelties starp citu konkurentu piedāvājumu klāsta, piesaistot uzmanību tieši Jūsu precēm, radot pozitīvu iespaidu un ieinteresējot. Taj pat laikā, kad uzņēmumiem, kuriem nav profesionālu fotogrāfiju viņu precēm vai pat vispār nav fotogrāfiju, tiks veltīta daudz mazāka uzmanība kā rezultātā daudzkārt samazinās iespēja, ka pircējs izvēlēsies braukt tieši uz viņu veikalu, lai iegādātos kādas rotaslietas.

Bieži vien ir redzēts, ka ir uzņēmumi, kas neizprot labu fotogrāfiju nozīmi un tāpēc produkcijas fotografēšanu uzdod kādam no darbiniekiem, kas visbiežāk neizmanto profesionālu fototehniku un nezin par galvenajām grūtībam ar ko jāsaskaras fotografējot juvelierizstrādajumus. Attiecīgi tiek radītas neizteiksmīgas fotogrāfijas, kam ir slikta kvalitāte un kas neuzrunā potenciālos pircējus.

Lielākās grūtības ar ko jāsaskarās sākot fotografēt rotaslietas ir atspulgi, jo gandrīz visi izstrādājumi ir spīdīgi un tajos atspīd viss kas ir apkārt telpā un tas neizskatās pievilcīgi un estētiski. Nākamā lieta ir dārgakmeņi, kurus arī fotografēt ir sarežģīti, lai tie nepazaudētu savu apjomu un mirdzumu. Trešā problēma, kas sarežģī fotografēšanas procesu ir rotaslietas ar kustīgām daļām. Bieži vien, noliekot rotaslietu, piemēram, kādu kaklarotu, auskarus vai rokassprādzi, nākas pamanīt, ka tie nebūt nestāv tādā pozīcijā kā vajadzētu un tie ir jāsakārto, lai izskatītos labi, bet cilvēkam bez fotogrāfa iemaņām tas var radīt grūtības.

sudraba_gredzens_rotu_fotografesana_2Lai iegūtu fotogrāfiju, kas piesaistīs Jums pircējus, svarīgi ir arī kāda fototehnika tiek izmantota, vai ir speciāls aprīkojums, ko pielietot rotaslietu fotografēšanai un izpratne par gaismu. Tāpēc visefektīvākais variants, lai gūtu maksimālu atdevi no fotogrāfijām ir noalgot profesionālu fotogrāfu.

Veicot Jūsu juvelierizstrādājumu fotosesiju ir svarīgi saprast, ka tā ir ilgtermiņa investīcija uzņēmuma attīstībai un peļņai nevis greznība. Ir juvelieru veikali, kas savās mājaslapās neizvieto visu savu piedāvāto produkciju, bet tikai daļu no tā. Tā rezultātā daudzas skaistas lietas, kas varētu ieinteresēt potenciālos pircējus tās redzot un aplūkojot internetā,  tiek glabātas noliktavās un veikalos. Lieki piebilst, ka šī iemesla dēļ tiek zaudēti daudzi klienti, jo mūsdienās, kad cilvēki ir mūžīgā steigā, jo „laiks ir nauda”, cilvēki izvēlas iepirkties internetā, kur iegādei pieejams ir gandrīz viss, nevēlas braukt uz veikalu tērējot laiku un nezinot, ko tur varēs atrast.

Tāpēc es piedāvāju Jums būt soli priekšā konkurentiem un uzrunāt maksimāli daudz potenciālos pircējus caur vizuāli pievilcīgām fotogrāfijām. Varu izbraukt pie Jums uz veikalu/noliktavu, ņemot līdz profesionālu studijas apgaismojumu un fototehniku, lai veiktu rotaslietu fotografēšanu Jums ērtā laikā atspoguļojot tās „pievilcīgākajā gaismā”.

Ņemot vērā juvelierizstrādājumu cenas, fotosesijas izmaksas salīdzinot ar tām būs niecīgas. Fotografēšanas cenas nosaka augstāk minētie faktori: vai izstrādājums ir spīdīgs, glancēts, vai tam ir akmeņi un kustīgas daļas.

Pieņemsim, ka Jums ir zelta gredzens bez dārgakmeņiem vai ar, kas jāfotografē un tas maksā 200-500 eiro. Šāda gredzena fotogrāfija ar nelielu pēcapstrādi varētu izmaksāt aptuveni 1-3 eiro. Domāju, ka Jūs piekritīsiet tam, ka investējot 1-3 eiro, lai pārdotu preci, iegūstot 200-500 eiro ir fantastisks piedāvājums. Un iedomājieties, ja Jums ir 5 tieši šādi gredzeni , vai pieejami pēc pasūtījuma, tad kopējais ieguldījums būs vēl mazāks, bet peļņa daudz vairāk 1000-2500 eur. Tā nav nekāda maģija, tikai vienkārša matemātika.

Cenas juvelierizstrādājumu un bižutērijas fotografēšanai:

No 3.99 EUR par 1 gatavu fotogrāfiju. (Budžeta variants)
Fotografēšana sociālajiem tīkliem, interneta mājas lapām uz balta vai melna fona ar dabīgām ēnām ar ļoti minimālu apstrādi. Pakalpojums ietvert asuma, krāsas, ekspozīcijas un kadrējuma korekciju.

No 49.99 EUR par 1 gatavu fotogrāfiju. Cena lielākam apjomam: 10-50 gab. no 29.99 euro bilde
Fotografēšana interneta mājas lapām uz balta, melna vai kādas citas krāsas fona.  Pakalpojums ietver fotogrāfiju apstrādi – sīku defektu, skrāpējumu un putekļu nodzēšanu kā arī asuma, krāsas, ekspozīcijas un kadrējuma korekciju.

Minimālais pasūtījuma apjoms no 99  EUR.

Visas fotogrāfijas tiek uzņemtas RAW formātā. Klientu ērtībai faili tiek pārsūtīti caur internetu.

Pasūtījumam lielos apmēros tiek piedāvātas atlaides.

 

Noskaidrojiet par savu juvelierizstrādājumu fotografēšanu spiežot uz pogas zemāk!

Pieteikties_fotopakalpojumiem

Juvelierizstradajumu_foto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*