Fotostudija Rīgā, Salaspilī, Ogrē

Fotostudija_Riga
Šajā rakstā vēlos pastāstīt par foto studijām. Tā kā man pēdējā laikā bieži nākas saskarties ar situāciju, kad raksta cilvēki kuri vēlas fotosesiju Salaspilī, studijā vai arī grib fotografēties fotostudijā Ogrē, tad ienāca prātā doma, ka “jālaiž gaismā” informācija par šo tēmu.

Diemžēl, cik man ir zināms Salaspilī un Ogrē nav fotostudiju, kuras varētu izīrēt. Cik esmu zinājis par kādu foto studiju esamību šajās pilsētās, tad tās ir pārsvarā bankrotējušas vai aizvērušās ciet. Tas varētu būt izskaidrojams ar to, ka fotostudiju uzturēšana ir ļoti dārgs prieks. Bet salīdzinoši tik nelielās pilsētās kā Salaspils vai Ogre, uzturēt fotostudiju varētu būt sevišķi grūti, jo iedzīvotāju skaits nav pārāk liels, fotografēties gribētāji studijās pārsvarā parādās tikai gada aukstajos mēnešos, kas attiecīgi nozīmē, ka visu pārējo laiku studijas telpas var nenosegt pat (more…)

Dāvanu kartes fotosesija foto studijā

Davanu_karte_fotosesijam

Tuvojās dāvināšanas laiks…

Katrs cilvēks reizēm saskaras ar grūtībām izdomāt, ko dāvināt cilvēkam, kuram jau viss ir.

Tāpēc piedāvāju lielisku iespēju iegadāties Dāvanu karti fotosesijai dabā vai foto studijā.

Tā būs lieliska un personiska Dāvana Jūsu ģimenei, draugam vai paziņai… par kuru atcerēties varēsiet vēl ļoti ilgi aplūkojot fotogrāfijas.

Kā vēsta teiciens: “Fotogrāfijas piepildās”… (more…)

5 ieteikumi kā veiksmīgi pārdot nekustamo īpašumu

Nekustamie_ipasumi__interjers_fotografesana

Attīstoties tehnoloģijām palielinās arī cilvēku iespējas. Ja agrāk, lai kaut ko pārdotu cilvēki bija spiesti doties uz tirgu vai sludinājumu rakstīt uz lapas un līmēt pie kāda ziņojuma dēļa, tad mūsdienās tas vairs nav nepieciešams, jo daudz efektīvāk ir ievietot sludinājumu internetā. Internetā ievietotu sludinājumu var redzēt milzīgs cilvēku skaits un pat no dažādām pilsētām vai pat valstīm. Efektīvam nekustamā īpašuma sludinājumam būs nepieciešamas kvalitatīvas fotogrāfijas, jo tieši fotogrāfijas ir vienīgais un visefektīvākais līdzeklis ar ko piesaistīt potenciālā pircēja/ īrnieka uzmanību Jūsu īpašumam. (more…)

Lieliska dāvana svētkos

davana_svetkos_tavsfoto_davanu_karte_
Ir pienākusi ziema, ārā snieg balts sniedziņš, un nemanot visapkārt ir sācies Ziemassvētku “drudzis”. Veikalos sāk parādīties preces svētkiem. Cilvēki sāk domāt, ko lai uzdāvina saviem tuvajiem svētkos. Nereti ir grūti izdomāt, ko lai uzdāvina cilvēkam, kuram viss jau ir… (more…)

Mēbeļu fotografēšana

Mebelu_fotografs_Groods_Goods
Mazliet pastāstīšu par projektu, kas bija kādu laiku atpakaļ. Klientam, kurš nodarbojās ar masīvkoka galdu izgatavošanu no 100 līdz 400 gadus veca koka, (roku darbs), tā tad ar savu raksturu un stāstu, bija nepieciešamas kvalitatīvas fotogrāfijas priekš kataloga, kas domāts dizaineriem, arhitektiem un veikaliem. Tā kā šie masīvkoka galdi ir smagi un fotogrāfijas bija nepieciešamas aptuveni 10 galdiem, nolēmām, ka fotografēšanu būtu (more…)

Fotosesijas Salaspilī

Piedāvāju fotosesijas Salaspilī, Salaspils novadā, jo pats esmu tās iedzīvotājs. Domāju, ka šeit ir ļoti veiksmīga vide gan fotogrāfam gan tiem, kas vēlas fotosesiju, jo šeit ir plašas iespējas izmantot pilsētas sniegtās vietas.

Fotosesijas_Salaspili_Fotografs
Salaspilī ir gan neliela pilsēta ar padomju laikā saceltām mājām gan neliela mežmala, kurā var pat sastapt pūces, Daugava, kuras krastā atrodas senas baznīcas drupas, kas arī varētu piesaistīt uzmanību un likties interesanta vieta, lai pie tās fotografētos. Tā pat arī neizpaliek iespēja uzņemt bildes kādā pļavā. (more…)

Kā veidojas priekšmetu vai komerc foto cena.

Visapkārt, kad valda interneta ēra, daudziem cilvēkiem nav jautājumu kāpēc ir vajadzīgas produktu fotogrāfijas un tas ir pašsaprotami -interneta vidē tās ir nepieciešamas. Komercfotogrāfijas palīdz piesaistīt potenciālo klientu uzmanību, vieš uzticību un rada priekšstatu par piedāvātajām precēm un to izskatu.
Prieksmetu_foto_kurpes

Visbiežāk tās ir fotogrāfijas uz balta fona, kas ir sevišķi labi interneta veikaliem, jo nenovērš uzmanību no preces, bet ir iespējams, fotografēt arī uz citas krāsas foniem.

Fotogrāfiju sauc par reklāmas vai komerc foto, ja (more…)

5 padomi kā fotografēt auto, lai ātrāk to pārdotu!

auto_fotoŠo rakstu esmu nolēmis veltīt auto īpašniekiem un tiem, kas vēlas pārdot auto.
Automašīna nereti vīriešiem var kļūt par kulta objektu, kad viņa auto nav vairs tikai dzelzs gabals vai transportlīdzeklis, bet gan dzīvesstils vai viņa „seja”. Automašīna tiek rūpīgi kopta, atjaunota, uzlabota.

Automašīnu cienītāju vidū parasti atrodas arī dažādi iemesli kāpēc fotografēt savu auto. Kādam patīk likt bildes sociālajos tīklos un interneta vidē, lai palielītos, citam vienkārši patīk auto bildes, bet katram var pienākt arī tāds brīdis, kad ir vajadzīgi foto, jo auto ir jāpārdod. (more…)

Juvelierizstrādājumu fotografēšana

juvilierizstradajumu_foto_produktu_foto

Kopš seniem laikiem īpaša nozīme ir juvelierizstrādājumiem. Gandrīz katra sieviete iekāro kādu rotaslietu. Tās var būt zelta un sudraba rotaslietas, piemēram, zelta gredzeni vai rotaslietas ar briljantiem, zelta auskari. Bet ticīgie cilvēki arī nēsā kaklā zelta un sudraba krustiņus vai ikonas, tur mājās svētbildes.

Tāpēc arī Latvijā no veikaliem tik bieži sastopams ir juvelieru veikals. Gandrīz katrā pilsētā ir nopērkamas rotaslietas vismaz vienā vai pat vairākos juvelierizstrādājumu veikalos. Šis bizness ir ļoti populārs un ienesīgs un bieži vien (more…)