Lieliska dāvana svētkos

davana_svetkos_tavsfoto_davanu_karte_
Ir pienākusi ziema, ārā snieg balts sniedziņš, un nemanot visapkārt ir sācies Ziemassvētku “drudzis”. Veikalos sāk parādīties preces svētkiem. Cilvēki sāk domāt, ko lai uzdāvina saviem tuvajiem svētkos. Nereti ir grūti izdomāt, ko lai uzdāvina cilvēkam, kuram viss jau ir… (more…)

Mēbeļu fotografēšana

Mebelu_fotografs_Groods_Goods
Mazliet pastāstīšu par projektu, kas bija kādu laiku atpakaļ. Klientam, kurš nodarbojās ar masīvkoka galdu izgatavošanu no 100 līdz 400 gadus veca koka, (roku darbs), tā tad ar savu raksturu un stāstu, bija nepieciešamas kvalitatīvas fotogrāfijas priekš kataloga, kas domāts dizaineriem, arhitektiem un veikaliem. Tā kā šie masīvkoka galdi ir smagi un fotogrāfijas bija nepieciešamas aptuveni 10 galdiem, nolēmām, ka fotografēšanu būtu (more…)

Fotosesijas Salaspilī

Piedāvāju fotosesijas Salaspilī, Salaspils novadā, jo pats esmu tās iedzīvotājs. Domāju, ka šeit ir ļoti veiksmīga vide gan fotogrāfam gan tiem, kas vēlas fotosesiju, jo šeit ir plašas iespējas izmantot pilsētas sniegtās vietas.

Fotosesijas_Salaspili_Fotografs
Salaspilī ir gan neliela pilsēta ar padomju laikā saceltām mājām gan neliela mežmala, kurā var pat sastapt pūces, Daugava, kuras krastā atrodas senas baznīcas drupas, kas arī varētu piesaistīt uzmanību un likties interesanta vieta, lai pie tās fotografētos. Tā pat arī neizpaliek iespēja uzņemt bildes kādā pļavā. (more…)

Kā veidojas priekšmetu vai komerc foto cena.

Visapkārt, kad valda interneta ēra, daudziem cilvēkiem nav jautājumu kāpēc ir vajadzīgas produktu fotogrāfijas un tas ir pašsaprotami -interneta vidē tās ir nepieciešamas. Komercfotogrāfijas palīdz piesaistīt potenciālo klientu uzmanību, vieš uzticību un rada priekšstatu par piedāvātajām precēm un to izskatu.
Prieksmetu_foto_kurpes

Visbiežāk tās ir fotogrāfijas uz balta fona, kas ir sevišķi labi interneta veikaliem, jo nenovērš uzmanību no preces, bet ir iespējams, fotografēt arī uz citas krāsas foniem.

Fotogrāfiju sauc par reklāmas vai komerc foto, ja (more…)

5 padomi kā fotografēt auto, lai ātrāk to pārdotu!

auto_fotoŠo rakstu esmu nolēmis veltīt auto īpašniekiem un tiem, kas vēlas pārdot auto.
Automašīna nereti vīriešiem var kļūt par kulta objektu, kad viņa auto nav vairs tikai dzelzs gabals vai transportlīdzeklis, bet gan dzīvesstils vai viņa „seja”. Automašīna tiek rūpīgi kopta, atjaunota, uzlabota.

Automašīnu cienītāju vidū parasti atrodas arī dažādi iemesli kāpēc fotografēt savu auto. Kādam patīk likt bildes sociālajos tīklos un interneta vidē, lai palielītos, citam vienkārši patīk auto bildes, bet katram var pienākt arī tāds brīdis, kad ir vajadzīgi foto, jo auto ir jāpārdod. (more…)

Juvelierizstrādājumu fotografēšana

juvilierizstradajumu_foto_produktu_foto

Kopš seniem laikiem īpaša nozīme ir juvelierizstrādājumiem. Gandrīz katra sieviete iekāro kādu rotaslietu. Tās var būt zelta un sudraba rotaslietas, piemēram, zelta gredzeni vai rotaslietas ar briljantiem, zelta auskari. Bet ticīgie cilvēki arī nēsā kaklā zelta un sudraba krustiņus vai ikonas, tur mājās svētbildes.

Tāpēc arī Latvijā no veikaliem tik bieži sastopams ir juvelieru veikals. Gandrīz katrā pilsētā ir nopērkamas rotaslietas vismaz vienā vai pat vairākos juvelierizstrādājumu veikalos. Šis bizness ir ļoti populārs un ienesīgs un bieži vien (more…)

Kā sagatavoties ģimenes fotosesijai.

Gimenes_foto_8

Internetā ir atrodamas ļoti daudz reklāmas un materiāli par profesionāliem fotogrāfiem pie kuriem var pieteikties uz fotosesiju. Šajā rakstā es aprakstīšu tādas lietas – kā notiek fotosesija, kam jāpievērš uzmanība pirms fotosesijas, kas ir svarīgi fotografējoties un kā sagatavoties fotosesijai.

Ko darīt pirms fotosesijas:

Noformulējiet savas vēlmes. Iespējams, esiet kaut kur redzējuši Jums tīkamas fotogrāfijas, kādas gribētu arī sev. Iesaku neslinkot un  izveidot savu mapīti ar bildēm, kādās gribētu sevi redzēt. Pirms fotosesijas šīs bildes var parādīt arī fotogrāfam, lai būtu vieglāk izprotamas vēlmes un vēlamais rezultāts. (more…)

Korporatīvais foto uzņēmumiem

Korporativais_foto
Mūsdienās, kad katram nopietnam uzņēmuma ir mājaslapa, kas izvietota internetā fotogrāfijas nav greznība uzņēmējdarbībā, tās ir investīcijas.
Kā vēsta teiciens – „Ja Tevis nav internetā, Tevis nav vispār”. Tādi un līdzīgi uzskati ir attiecināmi uz daudziem maziem uzņēmumiem, kas darbojas pārsvarā pēc principa „no mutes mutē”, bet par mārketingu un reklāmu praktiski nedomā.  Pareizās fotogrāfijas dos Jums vajadzīgos rezultātus, palielinās Jūsu pārdošanas apjomu un pacels Jūsu uzņēmuma vērtību klientu acīs. Lielie uzņēmumi zin un saprot, jo vairāk informācijas par uzņēmumu un tajā strādājošiem cilvēkiem būs pieejama, (more…)

Produktu fotografēšana. Ēdienu un produktu fotogrāfs.

Produktu_fotografs_Riga_Salaspili_Ogre

Mūsdienās, kad dzīve vairs nav iedomājama bez interneta, sevišķi svarīga loma tiek iedalīta arī fotogrāfijām. Cilvēki iemūžina savas dzīves svarīgos brīžus, izklaides, pat vienkārši ikdienas mirkļus un nereti fotogrāfijas noder arī darbā, bet pēdējā laikā kvalitatīvas produktu fotogrāfijas uzņēmējiem ir kā vēstnesis par nopietnu attieksmi pret savu darbības sfēru. Šajā mirklī palīdzēt var fotogrāfi, kas nofotografēs Jūsu produktus vai atspoguļos Jūsu pakalpojumu pozitīvā gaisotnē, kas veicinās interesi tieši par Jūsu uzņēmumu. (more…)