Fotosesijas Salaspilī

Piedāvāju fotosesijas Salaspilī, Salaspils novadā, jo pats esmu tās iedzīvotājs. Domāju, ka šeit ir ļoti veiksmīga vide gan fotogrāfam gan tiem, kas vēlas fotosesiju, jo šeit ir plašas iespējas izmantot pilsētas sniegtās vietas.

Fotosesijas_Salaspili_Fotografs
Salaspilī ir gan neliela pilsēta ar padomju laikā saceltām mājām gan neliela mežmala, kurā var pat sastapt pūces, Daugava, kuras krastā atrodas senas baznīcas drupas, kas arī varētu piesaistīt uzmanību un likties interesanta vieta, lai pie tās fotografētos. Tā pat arī neizpaliek iespēja uzņemt bildes kādā pļavā.

Es kā fotogrāfs Salaspilī priecājos par šīs apkaimes daudzējādo vidi un labprāt dodos rīkot fotosesijas dabā. Tiem kam nesaista fotografēšanās dabā varu piedāvāt iegūt studijas fotogrāfijas. Studijā fotosesijas cenas parasti ir augstākas, jo fotosesijas izmaksas ir lielākas – telpu īre, elektrība, zibspuldžu nolietošana. Tomēr studijas lielākais pluss ir, ka nav svarīgi kādi ir laika apstākļi – vai līst lietus vai saule ir pārāk spoža, kas nereti ir fotogrāfa ienaidnieks.

Salaspils_botaniska_darza_Oranzerija Tagad kā lielisku alternatīvo variantu fotostudijai varu arī piedāvāt fotografēšanos Salaspils Botāniskā dārza Oranžerijā (Skat. att.). Fotografējoties tur netraucēs ne vējš, ne kādi nokrišņi vai aukstums, jo Oranžērijas telpās ir + 15° – +25° grādi silts.

Ieguvums no fotosesijas dabā ir dažādāka vide. Var stundas laikā apstaigāt vairākas vietas un bildes būs dažādākas, bet studijā šo efektu ir jāveido mainot fonus vai aksesuārus, drēbes, tēlus – tāpēc katram variantam ir savi plusi un mīnusi. Nenoliedzami galvenais, tomēr, ir fotosesijas idejas! Ja tās ir, tad vienlīdz labi būs jebkāds variants.
Iespējas kā fotografēties ir visdažādākās – sākot no portretu fotogrāfijām, ģimenes un draugu bildēm un beidzot ar modes fotosesijām, žanri ir tik daudz, ka pietiks katrai gaumei.

Piesakieties savai fotosesijai vai uzziniet atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem spiežot uz pogas zemāk:

Pieteikties

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*