Mēbeļu fotografēšana

Mebelu_fotografs_Groods_Goods
Mazliet pastāstīšu par projektu, kas bija kādu laiku atpakaļ. Klientam, kurš nodarbojās ar masīvkoka galdu izgatavošanu no 100 līdz 400 gadus veca koka, (roku darbs), tā tad ar savu raksturu un stāstu, bija nepieciešamas kvalitatīvas fotogrāfijas priekš kataloga, kas domāts dizaineriem, arhitektiem un veikaliem. Tā kā šie masīvkoka galdi ir smagi un fotogrāfijas bija nepieciešamas aptuveni 10 galdiem, nolēmām, ka fotografēšanu būtu labāk veikt pie klienta uz vietas darbnīcā, nevis vest uz fotostudiju īrējot transportu un vadājot galdus turp un atpakaļ, sarežģījot visu.

Galdu_mebelu_fotografesanaUz izbraukuma fotografēšanu pie klienta braucu kopā ar asistentu, un līdz ņēmu mobilo fotostudiju. Tā sastāvēja no papīra fona ruļļa 2.75m x 11m, dažādiem statīviem, gaismu veidotājiem un izkliedētājiem, studijas gaismām, datora, ko savienot ar fotokameru, lai fotografēšanas procesā bildes var uzreiz skatīt uz lielāka ekrāna un veikt kādas nelielas korekcijas un bilžu atlasi, vairākas kameras, garantijai, ka ja kamera izietu no ierindas, varētu turpināt darbu izmantojot citu kameru un protams, arī makro objektīvu un citus gaismjūtīgus objektīvus kvalitatīva rezultāta iegūšanai.

Atbraucot uz fotografēšanas vietu izkrāmējām tehniku un sākām veidot uzstādījumu fotografēšanai. Kopumā tas aizņēma aptuveni 1,5h. Galdus fotografēju uz pelēka fona, jo katalogs bija ieplānots tumšs. Katrs galds bija fotografēts 3 rakursos, kur vienā bildē ir redzams kopskats, otrā tuvumā kādas interesantas detaļas un trešajā tuvplāns, lai var redzēt koksnes tekstūru un reljefu.

tuvplans_detalu_foto_Groods_goods_masivkoka_galdi

Fotografēšanas process aizņēma aptuveni 6h nesteidzīgā tempā. Kad bija pilnībā skaidrs par bildēm, kas tiks izmantotas katalogiem, veicu fotogrāfiju pēcapstrādi – krāsu, kontrastu korekcija, kadrējuma maiņa, ja bija nepieciešams un tamlīdzīgas lietas.
Tā kā bildes tika uzņemtas RAW formātā (jo šis formāts sniedz vislabāko kvalitāti un maksimāli plašas apstrādes iespējas), nepieciešama bija arī konvertēšana uz JPG failiem, lai bildes varētu nosūtīt klientam un izmantot to paredzētajiem mērķiem. Bilžu apstrāde aizņēma vēl pāris dienas.

Galdi no Groods_goods. Ja interesē iegādāties – groodsgoods@gmail.com +371 22407447.

Ja arī Jums ir nepieciešams produktu fotogrāfs un mēbelēm nepieciešamas fotogrāfijas mājaslapai vai katalogiem un reklāmas nolūkiem, lai piesaistītu klientu uzmanību un palielinātu pārdošanas apjomu Spiediet uz pogas zemāk!

Pieteikties_fotopakalpojumiem

 Groods_Goods_galdu_fotosesija
tuvplans_tekstura_masivkoka_galds_fotosesija_Groods_goods_
mebeļu_fotografesana_Groods_goods

Pieteikties_fotopakalpojumiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*