Korporatīvais foto uzņēmumiem

Korporativais_foto
Mūsdienās, kad katram nopietnam uzņēmuma ir mājaslapa, kas izvietota internetā fotogrāfijas nav greznība uzņēmējdarbībā, tās ir investīcijas.
Kā vēsta teiciens – „Ja Tevis nav internetā, Tevis nav vispār”. Tādi un līdzīgi uzskati ir attiecināmi uz daudziem maziem uzņēmumiem, kas darbojas pārsvarā pēc principa „no mutes mutē”, bet par mārketingu un reklāmu praktiski nedomā.  Pareizās fotogrāfijas dos Jums vajadzīgos rezultātus, palielinās Jūsu pārdošanas apjomu un pacels Jūsu uzņēmuma vērtību klientu acīs. Lielie uzņēmumi zin un saprot, jo vairāk informācijas par uzņēmumu un tajā strādājošiem cilvēkiem būs pieejama, jo rodas lielāka uzticība uzņēmumam.

Pēdējos gadus sevišķi populāri ir pie informācijas par uzņēmumu pievienot arī aprakstu par firmas vēsturi, tās darbību un arī pašiem darbiniekiem, uzņēmuma dibinātājiem, klāt pievienojot to cilvēku portretus.
Korporatīvos portretus jeb darbinieku portretus var pat iedalīt atsevišķā foto žanrā un tos var veidot ļoti dažādus. Tā kā esmu mobils fotogrāfs un varu izbraukt pie klientiem uz biroju vai citu lokāciju ar vajadzīgo fototehniku, korporatīvos foto var veidot sākot no vienkāršiem portretiem darba vietās, ofisā, beidzot ar kādām īpašām, kreatīvām idejām, kas raksturotu attiecīgos amata pārstāvjus, fotografējot tos foto studijā, kur iespējams izvēlēties dažādu krāsu fonus vai kādā interesantā vietā, pilsētvidē, parkā u.c.

Piedāvāju korporatīvo portretu fotografēšanu uzņēmumu darbiniekiem un to vadībai priekš mājas lapām vai publicēšanai medijos. Mob. tel.:28324757, e-pasts:info@tavsfoto.lv 

Kādus piemērus var aplūkot ŠEIT.

Korporatīvajās bildēs darbinieku izskats reprezentē uzņēmuma zīmolu un filozofiju, caur kvalitatīvām fotogrāfijām atstājot pozitīvu iespaidu aicinot sadarboties potenciālos klientus. Piesaki sava uzņēmuma korporatīvo fotosesiju un iegūsti uzņēmuma īpašumā skaistas un kvalitatīvas bildes uzņēmuma mājas lapai, foto grāmatai, biznesa portretus publikācijām mēdijos vai biroja sienas dekorēšanai!

Ja Jums ir nepieciešams korporatīvais foto – sazinieties ar mani un mēs kopā atradīsim Jums labāko risinājumu. SPIEDIET uz pogas zemāk!

Pieteikties_fotopakalpojumiem

Korporativais_foto_darbinieku_fotosesija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*